Napnyugta: 20:44
NyitólapOldaltérképLinkekElérhetőségLogin

Címlap arrow AdventInfo arrow Hírek arrow Hajrá apa! – Családi foci
Hajrá apa! – Családi foci PDF Nyomtatás E-mail

hajra_apa_-_csaladi_foci_027A gyermeknapi programok sorában a  Restart Kft. Sportpályáján vasárnap egész napos futballtornára hívták a családokat.  A torna rendezője, az Almafa Családi Napközi vezetője, Haskóné Kiss Anita elmondta, hogy az első ízben megrendezett esemény célja - a sport és mozgás mellett - a családi közösség erősítése volt.

A tornán 12 csapatban rúgták a bőrt a férfiak. A ceglédi csapatok mellett 6 adventista érdekeltségű csapat (Gödöllő, Isaszeg, Mende, Rákoscsaba, Józsefváros, Terézváros) is részt vett a bajnokságban. Az első három csapat  ennek ellenére ceglédi lett. 1. Kedvencek, 2. Revans, 3. Tűzoltók - ők serleget és érmeket kaptak. Persze, nem a győzelem a fontos, hanem a részvétel! J

A tornával párhuzamosan a gyerekek részére szabadtéri játszótér, arcfestés, rajzverseny, különböző foglalkoztató játékok, trambulin álltak rendelkezésre. A focitorna után a rendezők helyszínen bográcsban főtt pörkölttel kínálták a résztvevőket.