2024. július 24. Szerda
Napnyugta: 20:28
NyitólapOldaltérképLinkekElérhetőségLogin
 
 
 
 
 
      Címlap arrow AdventInfo arrow Hírek arrow Keresztség a kertben
Keresztség a kertben PDF Nyomtatás E-mail

keresztseg_a_kertben_dsc_331920281292015. július 11-én újra kertünk fái alatt gyűlt össze kis gyülekezetünk a szombat megtartására. Az alkalom most is különleges volt, délelőtt úrvacsorát tartottunk, énekeinket az Advent Rézfúvós Kamaraegyüttes kísérte. Testvéreink látogatásának legfőbb oka azonban a délutáni keresztség volt, amelyen egy zenésztársuk, Molnár Brigitta kötött szövetséget az Úrral. Egy héttel előtte pedig Török Lia merült alá a Földközi-tengerben, hogy Krisztusban meghalva benne új életet éljen.

Szeretettel köszöntjük új testvéreinket gyülekezetünk soraiban, és egyben szeretnénk megköszönni Karancsi Ilonkának a keresztelendők felkészítést. Isten áldja meg új testvéreink életét és eljövendő szolgálatát!

Sz.V. K.

 
< Előző   Következő >

 
 
 
AdventInfo
Hírek
Generál Konferencia hírei
Programok
Rövidhírek
Egészségügyi hírek
Joomla Toplista