2024. június 14. Péntek
Napnyugta: 20:43
NyitólapOldaltérképLinkekElérhetőségLogin
 
 
 
 
 
      Címlap arrow AdventInfo arrow Hírek arrow Miskolc „B”
Miskolc „B” PDF Nyomtatás E-mail

Szeptember 12-én különleges és emlékezetes ünnepi istentiszteletünk volt Miskolcon a Füzes u-i gyülekezetben. Ekkor csatlakozott gyülekezetünk Isten népéhez, a Hetednapi Adventista Egyházhoz. Nagyon vártuk már ezt a napot, amikor ünnepélyesen megpecsételhetjük hitbeli döntésünket. Gyülekezetünk 63 taggal rendelkezett, ebből 41-en döntöttek a csatlakozás mellett. Ezen az ünnepen tett vallást erről a Miskolc-Szirmai szórványgyülekezet is teljes létszámával, 7 taggal.

Az egyházterületi elnök testvérünk megbízásából Czinkota András testvér végezte az igehirdetés és a felvétel szolgálatát. Eljöttek közénk örömünkben osztozni néhányan az Apáczai Csere János u-i gyülekezetből, és az Advent Rézfúvós Együttes szolgálata is gazdagította a szombatunkat. Amikor a csatlakozás hitbeli döntése megtörtént, és együtt énekeltük a 309-es éneket, többen sírtak. Bízunk abban, hogy Krisztus lesz mindvégig egyházunk fundamentuma.

Bálint György

 

 
< Előző   Következő >

 
 
 
AdventInfo
Hírek
Generál Konferencia hírei
Programok
Rövidhírek
Egészségügyi hírek
Joomla Toplista